Vintage розподільчий бокс для зовнішною монтажу, карболітового кольору

UDP

PLANK Electrotechnic продовжує розширювати лінійку монтажних аксесуарів та запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.
Розподільчий бокс Vintage має розміри 100*100×50 мм, з підвищеним пило-волого захистом та застосовується для розведення електричного кабелю напругою 220В та 380В. Для виробництва розподільчого боксу серії Vintage використовується матеріал на основі композиції поліпропілену з термостійкістю до 850°С, котрий не підтримує горіння та не містить шкідливих речовин та відповідає вимогам ДСТУ EN 60529-1:2014. Розподільчий бокс Vintage складається з комплекту коробки та кришки, кабельних вводів, закритих ущільнювачами карболітового кольору, та комплекту ущільнювачів для місць зовнішнього кріплення червоного кольору, що робить дуже зручним перевірку коректності кріплень до несучих поверхонь.
Ми проектуємо та виробляємо нашу продукцію в Україні саме для вас.
Vintage незабаром зустрічайте у маркетах та спеціалізованих магазинах вашого міста!

Інші Новини

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії ПЛАНК Електротехнік стало отримання першого патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін.

Успішно пройдені випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ» підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.