ПЛАНК Електротехнік успішно виконав програму переходу на новий стандарт ISO 45001: 2018

UDP

ПЛАНК Електротехнік отримав сертифікацію згідно з британським стандартом промислової безпеки BS OHSAS 18001: 2007 восени 2019 року, а вже влітку 2020 року підтвердив свій рівень управління професійною безпекою на виробництві згідно з новітнім стандартом Міжнародної організації зі стандартизації ISО 45001: 2018.

Система управління професійною безпекою та здоров’ям, що ґрунтується на стандарті ISO 45001, допоможе підприємству ще більше покращити свої показники у сфері охорони праці.

ISO 45001: 2018 є міжнародним стандартом верхнього рівня. ISO 45001 гарантує сумісність з ISO 9001: 2015 року, що є надзвичайно корисним для інтеграції всієї систем менеджменту на підприємстві.
У той же час стандарт ISO 45001 містить ряд значних особливостей порівняно з OHSAS 18001.
У контексті містяться нові вимоги щодо визначення і моніторингу бізнес-середовища:

  • посилюється фокус на потребах і очікуваннях працівників та інших зацікавлених сторін. Система охорони праці будується з урахуванням цих потреб;
  • містяться вимоги до того, щоб в організації розуміли ризики та можливості, що впливають на результативність системи охорони праці, а також розробляли заходи управління;
  • посилена вимога до демонстрації лідерства і відповідальності в галузі охорони праці;
  • посилений фокус на постановку цілей як інструментів поліпшення, а також на оцінку результатів.

Також розширені вимоги:

  • щодо участі і спільних консультацій між працівниками;
  • більше уваги приділено механізмам комунікацій, включаючи визначення того, що, коли, кому і як повідомляти.

Інші Новини

PLANK встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку - UNIT.City.

Cеред компаній FEGIME Ukraine відтепер - національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс.

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.