Колір АНТРАЦИТ за технологією Soft-Touch доступний до замовлення

UDP

Ми розширюємо нашу лінійку інжинірингових рішень та кольорів електротехнічних виробів, тому представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel).
Soft-touch наділяє електрофурнітуру наступними перевагами: поверхні деталей стають більш стійкими до подряпин, приємними на дотик і по них не ковзають пальці руки. Також висока матовість такого покриття виключає відблиски і створює особливий приємний ефект теплоти і м’якості.
АНТРАЦИТ неймовірно м’який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер’єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер’єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.

Розетки коліру антрацит - PLANK Electrotechnic

Вимикачі коліру антрацит - PLANK Electrotechnic

Ми проектуємо та виготовляємо нашу електрофурнітуру в Україні саме для вас.
Колір АНТРАЦИТ зустрічайте у маркетах «Епіцентр» та «Нова Лінія» у вашому місті!

Інші Новини

PLANK встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку - UNIT.City.

Cеред компаній FEGIME Ukraine відтепер - національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс.

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.