Електрофурнітуру PLANK Electrotechnic встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку – UNIT.City.

UDP
Електрофурнітуру українського виробника PLANK Electrotechnic встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку – UNIT.City.

Продукція PLANK надає користувачам практичність у використанні, широкий вибір асортименту, функціональність, та сучасний дизайн.

UNIT.City – це місце, в якому створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Одним з забудовників інноваційного парку виступає провідний девелопер житлової та комерційної нерухомості – компанія UDP .

Всі побудовані будівлі у інноваційному парку, UDP зводить з дотриманням міжнародних стандартів зеленої сертифікації «LEED», що означає особливо прискіпливий та відповідальний підхід до вибору матеріалів та оснащення.

Тому, саме вироби PLANK Electrotechnic обрали для встановлення у новозбудованому бізнес-кампусі B11, комерційного призначення

PLANK Electrotechnic – made in Ukraine

Інші Новини

Cеред компаній FEGIME Ukraine відтепер - національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс.

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.