PLANK Electrotechnic та FEGIME Ukraine підписали угоду про партнерство.

UDP

FEGIMEЄвропейська федерація незалежних оптових електротехнічних компаній. Федерація має представництва в понад 20 країн світу, які об’єднують загалом понад 230 виробничих компаній та дистриб’юторів електротехнічної та світлотехнічної продукції, а також компанії задіяні у розробці енергоефективних проектів. Місією FEGIME є створення цінності для всіх учасників групи, постачальників і клієнтів. Будучи об’єднанням приватних підприємств, федерація має репутацію кращого незалежного оператора в галузі оптових продажів і дистрибуції електротехнічної продукції у каїнах Європейського Союзу.

FEGIME Ukraine в свою чергу об’єднує понад 25 дистриб’юторських компаній та підприємств-партнерів, серед яких відтепер – національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс. Філії та представники FEGIME Ukraine є у кожному регіоні нашої країни. Клієнтами FEGIME є провідні компанії в різних галузях промисловості і державного сектора, будівельні супермаркети, спеціалізовані електротехнічні та світлотехнічні магазини.

Інші Новини

PLANK встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку - UNIT.City.

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.