Палітра можливостей – створюємо новітню історію виробництва електричної фурнітури в Україні

UDP

 

Пріоритетним принципом роботи нашого виробництва є індивідуальність підходу до кожного окремого клієнта. Вся наша робота будується, перш за все, на задоволенні запитів кінцевого замовника та технічній підтримці наших партнерів.

Однією з наших головних переваг є гнучкий підхід у виробництві електричної фурнітури у широкій різнокольоровій гамі. Ми ставимо собі за мету приділити достатньо уваги будь-якому замовнику, який звернувся до нас. Кожен замовник для нас є важливим.

Палітра можливостей – це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань. Цей інструмент дозволяє гарантувати високий рівень підтримки української креативної індустрії та наших вітчизняних дизайнерів інтер’єрів.

Ми цінуємо вашу індивідуальність і відкриті до діалогу на будь-якому етапі співпраці.

Інші Новини

PLANK встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку - UNIT.City.

Cеред компаній FEGIME Ukraine відтепер - національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс.

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.