FAQ

Головний офіс

ТОВ «ПЛАНК ЕЛЕКТРОТЕХНІК»
вул. Волоська, 3, Київ, 04070
Тел: +380 44 425 05 55
E-mail: marketing@plank.ua

Виробництво

ТОВ «ПЛАНК ЕЛЕКТРОТЕХНІК»
вул. Леваневського, 66А,
Біла Церква, Київська обл., 09100

Де виробляється продукція PLANK Electrotechnic?

Вся продукція PLANK Electrotechnic виробляється в Україні. Завод, розташовано у місті Біла Церква, побудовано у 2019 році  за найвищими європейськими стандартами. PLANK Electrotechnic знаходиться на території Індустріального Парку “Біла Церква”.

Чи сертифіковано підприємство PLANK Electrotechnic згідно ISO?

Так, PLANK Electrotechnic впровадив та використовує систему менеджменту якості ISO 9001:2015 та систему менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці згідно ISO 45001:2018. Система менеджменту підприємства PLANK Electrotechnic засвідчена сертифікатами від німецького органу сертифікації TÜV SÜD Management Service GmbH. Наше виробництво працює за системою PDCA, тим самим ми постійно вдосконалюємо процеси виробництва та результативність системи якості.

Чи має продукція PLANK Electrotechnic сертифікати відповідності?

Так, вся продукція PLANK Electrotechnic пройшла як обов’язкові випробування, так і добровільні, що підтверджено відповідними сертифікатами. Вся продукція має українські сертифікати відповідності, а деяка продукція має європейський сертифікат відповідності та промаркована знаком CE.

Хто проектує та розробляє вироби PLANK Electrotechnic?

Вся продукція спроектована самостійно в конструкторському відділі PLANK Electrotechnic. Доказом унікальності нашої продукції є отримання патенту на корисну модель.

Чим відрізняються монтажні бокси (підрозетники) PLANK від аналогів?

Ми націлені на якісні монтажні бокси, тому використовуємо матеріали, які не підтримують горіння та витримують температуру до 850 С. Ми збільшили об’єм монтажного боксу для зручності монтажу та легкого розташування дроту у коробці. Також ми врахували побажання користувачів та зробили багато додаткових отворів.

Які монтажні бокси рекомендовані для розеток і вимикачів PLANK?

Ми рекомендуємо монтажні бокси як нашого виробництва, так і інших виробників, де не зменшений установчий діаметр для механізмів електрофурнітури.

Чому ми застосовуємо як композитний, так і металевий суппорт?

Треба відзначити, що PLANK Electrotechnic є однією із небагатьох компаній, що виробляють два різних суппорта, а саме – металевий та композитний. Обидва типи суппорта мають свої переваги. Наприклад, металевий супорт є більш звичним, але композитний супорт  робить комп’ютерні та телевізійні розети несприйнятливими до швидких перехідних процесів. Тому ми успішно провели випробування слаботокових розеток у НДПКІ «МОЛНІЯ» за стандартом EN IEC 61000-6-1:2019 “Електромагнітна сумісність” та отримали відповідний сертифікат.

Які основна переваги виробів PLANK Electrotechnic?
  • сучасна електрофурнітура вироблена тільки з якісних матеріалів;
  • вся продукція сертифікована та має сертифікати відповідності;
  • виробництво PLANK ELectrotechnic сертифіковано згідно з міжнародними стандартами якості: ISO 9001 та ISO 45001 (OHSAS 18001);
  • підприємство розташоване в Україні, що забезпечує оперативну логістику;
  • підтримка вітчизняного виробництва;
  • можливість замовлення як невеликих, так і великих партій;
  • можливі індивідуальні дизайнерські рішення.
Як стати партнером PLANK?

Якщо Ви бажаєте стати нашим дилером, заповніть форму зворотнього зв’язку на сторінці –
Як стати дилером

Де придбати продукцію PLANK Electrotechnic?

Електроустановчі вироби PLANK Electrotechnic, а саме – монтажні та розподільчі бокси, вимикачі та розетки – можна купити як у великих гіпермаркетах мережі Епіцентр/Нова Лінія, так і в роздрібних точках вашого міста. Ви також можете замовити нашу продукцію в інтернет магазинах наших партнерів, які представлені на сторінці партнери нашого сайту.