СЕ маркування на електроустановчій продукції PLANK Electrotechnic

UDP

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Перший український завод з виробництва електроустановчих виробів PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності продукції міжнародним і європейським технічним нормам: EN 60669-1:2018; IEC 60669-1:2017; IEC 60884-1:2013. Це дає право наносити на вироби, зокрема на вимикачі, перемикачі, кнопки, рамки та розетки та їхню упаковку маркування СЕ. А також надані після проведених випробувань серійної продукції Протоколи Випробувань № LP-20.032_20.026_E та LS-20.020_E є підтвердженням того, що вироби PLANK Electrotechnic відповідають вимогам директив та гармонізованим стандартам Європейського Союзу. Отже, тепер завод PLANK Electrotechnic має всі можливості для виходу на європейський ринок електротехнічної продукції та може експортувати весь спектр своєї продукції до країн Європейського Союзу та країн асоційованого партнерства.

*SEP – BBJ належить до групи найстаріших установ у світі, що працюють у сфері оцінки та відповідності електротехнічних виробів міжнародним та європейським нормам. З 1933 року SEP – BBJ діє в структурах Асоціації польських інженерів-електриків як окремий структурний підрозділ з тестування та випробування електротехнічних приладів. SEP – BBJ акредитовано Польським державним центром акредитації. Ця установа виконує випробування електротехнічної продукції відповідно до вимог законодавчих положень, які стосуються розміщення продуктів на ринку, маркування «СЕ», що діють відповідно до принципів системи менеджменту якості PN-EN ISO / IEC 17025.

Інші Новини

PLANK встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку - UNIT.City.

Cеред компаній FEGIME Ukraine відтепер - національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.