Серія з антимікробним захистом у кольорі Базальт

UDP

У наш час як ніколи є актуальним питання щодо чистоти поверхонь та їх дезінфекції, особливо у приміщеннях, де ми живемо та працюємо. Так просто уявіть собі вимикачі, яких ми торкаємося по 10-20 разів на день, або той, що стоїть при вході до Вашої оселі. Це і є саме той елемент інтер’єру, якого Ви торкаєтесь часом до того, як встигаєте вимити руки, а потім, може, знову його торкаєтесь вже чистою шкірою – і так по колу увесь день, тиждень, місяць…

Саме тому PLANK Electrotechnic знайшов інженерне рішення, яке вже сьогодні пропонується Вам. Це наша нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту на базі активного агента срібла. Ця особлива технологія виготовлення забезпечує захист поверхні вимикачів та перемикачів від розмноження мікроорганізмів, бактерій та грибів, а також знищує вже занесені, отже дезінфікує.

Дизайн даної лінійки продукції виконаний на основі вулканічної гірської породи української Волині та Поділля – Базальту, який відрізняється своєю чистотою форм і вивіреними пропорціями мінімалізму та буде влучним до будь-якого сучасного дизайну.

Ви можете замовити серію Базальт вже зараз у наших офіційних партнерів.

Матеріал, що використовується має антимікробний сертифікат: переглянути сертифікат.

З турботою про Вас, PLANK Electrotechnic.

Інші Новини

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії ПЛАНК Електротехнік стало отримання першого патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін.

Успішно пройдені випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ» підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.