Презентація проекту PLANK Electrotechnic на УКРАЇНСЬКОМУ ПОЛИМЕРНОМУ ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ФОРУМІ 2019

UDP

20-21 листопаду у Львові відбувся УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛИМЕРНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ (UPTF) 2019.

У рамках дискусійної панелі.  Україна з пластиком: відбулася презентація проекту заводу PLANK Electrotechnic.

Були розглянути наступні питання:

перспективні ніші і можливості для розвитку бізнесу з переробки інженерних пластмас в Україні, запити і вимоги до продукції від великих замовників і торгових мереж DIY.

Сучасні рішення від виробників і постачальників обладнання та матеріалів для переробки полімерів методом інжекції.

Внутрішні резерви підприємства – щодо впровадження передових методів підвищення ефективності на основі методів LEAN.

Інші Новини

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії ПЛАНК Електротехнік стало отримання першого патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін.

Успішно пройдені випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ» підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.