PLANK Electrotechnic – отримано перший патент на корисну модель

UDP

Одним із пріоритетних напрямків діяльності ПЛАНК Електротехнік є конструкторська винахідницька діяльність. Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії стало отримання патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін. Ідея цього винаходу з’явилася завдяки співпраці з провідними електромонтажними компаніями та впровадженню LEAN філософії в будівельній галузі України.

Патент 140507 PLANK Electrotechnic

Даний винахід є одним із ефективних способів вдосконалення монтажу електричної фурнітури, а саме – розеток, вимикачів та інших пристроїв у стіни на перегородки з гіпсокартону, магнезитових та фіброцементних плит.

Інші Новини

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Успішно пройдені випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ» підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.

PLANK Electrotechnic впровадив систему менеджменту якості яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2007.