Plank Electrotechnic: На крок ближче до Європи.

UDP

Завод PLANK Electrotechnic повністю завершив впровадження системи менеджменту якості та успішно пройшов сертифікаційний аудит Міжнародного органу з сертифікації TUV SUD (Мюнхен, Німеччина), результатом якого стало підтвердження повної відповідності вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2007. Вимоги цих стандартів охоплюють такі аспекти життєдіяльності заводу як: забезпечення ресурсами і матеріалами, навчання і підготовку персоналу, управління процесами виробництва і надання послуг, вивчення рівня задоволеності споживачів, проведення коригувальних і попереджуючих заходів у виробничому процесі, постійне вдосконалення і багато іншого.

Урочисте вручення сертифікату відбулося в виробничому цеху заводу.

International Organization for Standardization (ISO) – це міжнародна організація, яка розробляє стандарти, дотримання яких гарантує якість послуг, що надаються, або виробництва продуктів в умовах максимально ефективного використання ресурсів і мінімального впливу на навколишнє середовище.

OHSAS – це система сертифікації, яка поєднує в собі вимоги OHSAS 18001, ILO – OSH (International Labour Organization – Міжнародна Організація Праці). Стандарт OHSAS 18001:2007 є міжнародним стандартом, який діє відносно Системи менеджменту професійної безпеки та здоров’я (OH & S). OHSAS 18001 є стандартом, на базі якого проводиться перевірка Систем менеджменту професійної безпеки та здоров’я. Передумовою його розробки стала потреба міжнародних компаній в ефективній роботі з охорони праці, безпеки і здоров’я працівників. Міжнародний стандарт OHSAS 18001:2007 розроблений за активної участі національних органів зі стандартизації таких країн як, Великобританія, Японія…

Інші Новини

ABCnews подивився, як будують корпус заводу Plank Electrotechnic

Компанія ТОВ «ВОЛИЦЯ-АГРО» побудує на території індустріального парку сучасний логістичний комплекс зі зберігання та переробки зернових. Орієнтовна сума інвестицій у будівництво комплексу – 12 млн. доларів

9-10 жовтня в Празі проходив автомобільний форум Центральної та Східної Європи. Індустріальний Парк «Біла Церква» брав участь в заході, заручившись підтримкою команди «UkraineInvest»