PLANK Electrotechnic – Електрофурнітура професійного ступеню захисту

UDP

У січні – лютому 2020 р. в НДПКІ «МОЛНІЯ» були проведені комплексні випробування комп’ютерних та телевізійних розеток виробництва ПЛАНК Електротехнік на відповідність міжнародному стандарту EN IEC 61000-6-1:2019 Електромагнітна сумісність. А саме – в частині 6-1: «Несприйнятливість обладнання до швидких перехідних процесів \ пакетних імпульсів та сплесків напруги в житловому, комерційному середовищах та в середовищах легкої промисловості».

Успішно пройдені випробування підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.

Випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ»

Випробувальна лабораторія Науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «МОЛНІЯ» НТУ «ХПІ» та його експериментальна база (дослідно-випробувального полігону) становить об’єкт національного надбання. Вона акредитована у Національному агентстві з акредитації України на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2006 та проводить випробування технічних засобів на відповідність вимогам Технічного регламенту України з електромагнітної сумісності, зокрема технічних засобів, які застосуються на стратегічних об’єктах України.

Інші Новини

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії ПЛАНК Електротехнік стало отримання першого патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін.

PLANK Electrotechnic впровадив систему менеджменту якості яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2007.