PLANK Electrotechnic – Електрофурнітура професійного ступеню захисту

UDP

У січні – лютому 2020 р. в НДПКІ «МОЛНІЯ» були проведені комплексні випробування комп’ютерних та телевізійних розеток виробництва ПЛАНК Електротехнік на відповідність міжнародному стандарту EN IEC 61000-6-1:2019 Електромагнітна сумісність. А саме – в частині 6-1: «Несприйнятливість обладнання до швидких перехідних процесів \ пакетних імпульсів та сплесків напруги в житловому, комерційному середовищах та в середовищах легкої промисловості».

Успішно пройдені випробування підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.

Випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ

Випробувальна лабораторія Науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «МОЛНІЯ» НТУ «ХПІ» та його експериментальна база (дослідно-випробувального полігону) становить об’єкт національного надбання. Вона акредитована у Національному агентстві з акредитації України на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2006 та проводить випробування технічних засобів на відповідність вимогам Технічного регламенту України з електромагнітної сумісності, зокрема технічних засобів, які застосуються на стратегічних об’єктах України.

Інші Новини

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії ПЛАНК Електротехнік стало отримання першого патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін.