КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» відвідала виробництво ПЛАНК Електротехнік у Білій Церкві

UDP

Про бізнес, ідеї, прибутки команди однодумців можна слухати і слухати… Але краще все бачити на власні очі. Таку можливість мали фіналісти III Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київщини, організованого Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді».

Після інструктажу з техніки безпеки, яку провела Головатенко Галина, молодь отримала можливість побачити справжній сучасний виробничий процес нашого українського продукту, впровадженого на засадах LEAN філософії.

Головний інженер заводу Грабовський Сергій з гордістю презентував єдиний в Україні тепловий насос, зав’язаний у технологічний контур виробництва, завдяки якому підприємство є повністю енергонезалежним.

Головний інженер заводу Грабовський Сергій

Про роботу надсучасних термопластів розказав і показав їх дію начальник виробництва Тригуба Юрій.

Начальник виробництва Тригуба Юрій

Андрій Даценко

Мала академія наук учнівської молоді

З усіма етапами й особливостями виготовлення електрофурнітури ознайомила начальник відділу кадрів Ващенко Валерія, яка наголосила на важливості взаємодії команди для успіху підприємства.

Справжнім сюрпризом напередодні Дня Святого Миколая стали імбирні пряники із зображенням фасаду заводу ТОВ «ПЛАНК ЕЛЕКТРОТЕХНІК».

Інші Новини

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії ПЛАНК Електротехнік стало отримання першого патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін.

Успішно пройдені випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ» підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.