КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» відвідала виробництво ПЛАНК Електротехнік у Білій Церкві

UDP

Про бізнес, ідеї, прибутки команди однодумців можна слухати і слухати… Але краще все бачити на власні очі. Таку можливість мали фіналісти III Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київщини, організованого Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді».

Після інструктажу з техніки безпеки, яку провела Головатенко Галина, молодь отримала можливість побачити справжній сучасний виробничий процес нашого українського продукту, впровадженого на засадах LEAN філософії.

Головний інженер заводу Грабовський Сергій з гордістю презентував єдиний в Україні тепловий насос, зав’язаний у технологічний контур виробництва, завдяки якому підприємство є повністю енергонезалежним.

Головний інженер заводу Грабовський Сергій

Про роботу надсучасних термопластів розказав і показав їх дію начальник виробництва Тригуба Юрій.

Начальник виробництва Тригуба Юрій

Андрій Даценко

Мала академія наук учнівської молоді

З усіма етапами й особливостями виготовлення електрофурнітури ознайомила начальник відділу кадрів Ващенко Валерія, яка наголосила на важливості взаємодії команди для успіху підприємства.

Справжнім сюрпризом напередодні Дня Святого Миколая стали імбирні пряники із зображенням фасаду заводу ТОВ «ПЛАНК ЕЛЕКТРОТЕХНІК».

Інші Новини

PLANK Electrotechnic впровадив систему менеджменту якості яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2007.

ABCnews подивився, як будують корпус заводу Plank Electrotechnic

Компанія ТОВ «ВОЛИЦЯ-АГРО» побудує на території індустріального парку сучасний логістичний комплекс зі зберігання та переробки зернових. Орієнтовна сума інвестицій у будівництво комплексу – 12 млн. доларів

9-10 жовтня в Празі проходив автомобільний форум Центральної та Східної Європи. Індустріальний Парк «Біла Церква» брав участь в заході, заручившись підтримкою команди «UkraineInvest»