Електроустановчі вироби PLANK Electrotechnic представлені у двох серіях CLASSIC і NORDIC

UDP

Шановні Партнери!

PLANK Electrotechnic, національний виробник електрофурнітури (електроустановчих виробів), з радістю повідомляє Вас про початок продажів наших виробів у національній мережі торгових центрів «Епіцентр» та національній мережі декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія». Наразі наші вироби доступні у повному асортименті у більшості міст України, де вже є гіпермаркети «Епіцентр» або «Нова Лінія».

Електроустановчі вироби PLANK Electrotechnic представлені у двох серіях CLASSIC і NORDIC, які мають модульну систему та призначені для прихованого монтажу у стіні. У асортиментному ряді серій CLASSIC і NORDIC запропоновано понад 20 важливих функцій наразі у двох кольорах: білий та слонова кістка.

Ласкаво просимо до полиць з нашими виробами у найближчому до Вас гіпермаркеті «Епіцентр» або «Нова Лінія»!

Інші Новини

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії ПЛАНК Електротехнік стало отримання першого патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін.

Успішно пройдені випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ» підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.

PLANK Electrotechnic впровадив систему менеджменту якості яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2007.