Електроустановчі вироби PLANK Electrotechnic представлені у двох серіях CLASSIC і NORDIC

UDP

Шановні Партнери!

PLANK Electrotechnic, національний виробник електрофурнітури (електроустановчих виробів), з радістю повідомляє Вас про початок продажів наших виробів у національній мережі торгових центрів «Епіцентр» та національній мережі декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія». Наразі наші вироби доступні у повному асортименті у більшості міст України, де вже є гіпермаркети «Епіцентр» або «Нова Лінія».

Електроустановчі вироби PLANK Electrotechnic представлені у двох серіях CLASSIC і NORDIC, які мають модульну систему та призначені для прихованого монтажу у стіні. У асортиментному ряді серій CLASSIC і NORDIC запропоновано понад 20 важливих функцій наразі у двох кольорах: білий та слонова кістка.

Ласкаво просимо до полиць з нашими виробами у найближчому до Вас гіпермаркеті «Епіцентр» або «Нова Лінія»!

Інші Новини

PLANK Electrotechnic впровадив систему менеджменту якості яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2007.

ABCnews подивився, як будують корпус заводу Plank Electrotechnic

Компанія ТОВ «ВОЛИЦЯ-АГРО» побудує на території індустріального парку сучасний логістичний комплекс зі зберігання та переробки зернових. Орієнтовна сума інвестицій у будівництво комплексу – 12 млн. доларів

9-10 жовтня в Празі проходив автомобільний форум Центральної та Східної Європи. Індустріальний Парк «Біла Церква» брав участь в заході, заручившись підтримкою команди «UkraineInvest»