Електроустановчі вироби PLANK Electrotechnic доступні для замовлення on-line

UDP

Весь асортимент продукції PLANK Electrotechnic тепер доступний on-line покупцям на 27.ua. Тепер Ви завжди можете легко оформити замовлення 24 години на добу, 7 днів на тиждень і швидко отримати нашу продукцію та залишитися задоволеними покупкою.
Інтернет-гіпермаркет працює з доставкою в усі куточки України за допомогою транспортних компаній «Нова пошта» або «Міст Експрес», а також адресною доставкою у містах Київ та Одеса. А також Ви зможете отримати замовлення самостійно у 52 центрах обслуговування в 32 містах України.

Інші Новини

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії ПЛАНК Електротехнік стало отримання першого патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін.

Успішно пройдені випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ» підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.

PLANK Electrotechnic впровадив систему менеджменту якості яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2007.