Електроустановчі вироби PLANK Electrotechnic доступні для замовлення on-line

UDP

Весь асортимент продукції PLANK Electrotechnic тепер доступний on-line покупцям на 27.ua. Тепер Ви завжди можете легко оформити замовлення 24 години на добу, 7 днів на тиждень і швидко отримати нашу продукцію та залишитися задоволеними покупкою.
Інтернет-гіпермаркет працює з доставкою в усі куточки України за допомогою транспортних компаній «Нова пошта» або «Міст Експрес», а також адресною доставкою у містах Київ та Одеса. А також Ви зможете отримати замовлення самостійно у 52 центрах обслуговування в 32 містах України.

Інші Новини

PLANK Electrotechnic впровадив систему менеджменту якості яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2007.

ABCnews подивився, як будують корпус заводу Plank Electrotechnic

Компанія ТОВ «ВОЛИЦЯ-АГРО» побудує на території індустріального парку сучасний логістичний комплекс зі зберігання та переробки зернових. Орієнтовна сума інвестицій у будівництво комплексу – 12 млн. доларів

9-10 жовтня в Празі проходив автомобільний форум Центральної та Східної Європи. Індустріальний Парк «Біла Церква» брав участь в заході, заручившись підтримкою команди «UkraineInvest»