Колір АНТРАЦИТ за технологією Soft-Touch доступний до замовлення

UDP

Ми розширюємо нашу лінійку інжинірингових рішень та кольорів електротехнічних виробів, тому представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel).
Soft-touch наділяє електрофурнітуру наступними перевагами: поверхні деталей стають більш стійкими до подряпин, приємними на дотик і по них не ковзають пальці руки. Також висока матовість такого покриття виключає відблиски і створює особливий приємний ефект теплоти і м’якості.
АНТРАЦИТ неймовірно м’який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер’єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер’єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.

Розетки коліру антрацит - PLANK Electrotechnic

Вимикачі коліру антрацит - PLANK Electrotechnic

Ми проектуємо та виготовляємо нашу електрофурнітуру в Україні саме для вас.
Колір АНТРАЦИТ зустрічайте у маркетах «Епіцентр» та «Нова Лінія» у вашому місті!

Інші Новини

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії ПЛАНК Електротехнік стало отримання першого патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін.

Успішно пройдені випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ» підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.