ПЛАНК Електротехнік приєднався до УСПП

UDP

Український союз промисловців і підприємців є потужним  громадським  об’єднанням, куди увійшли представники великого, середнього та малого бізнесу, традиційні для країни підприємства, заводи зі столітньою історією та еліта новітніх високих технологій, експортери та виробники продукту для внутрішнього ринку. Союз веде свою історію з 15 лютого 1992 року.
Мета УСПП: Побудувати сучасну європейську країну з конкурентоздатною економікою, потужним середнім класом, розвинутим громадянським суспільством.

    Нині у фокусі основної діяльності УСПП:

  • збереження та розвиток трудового потенціалу країни;
  • встановлення сприятливого ділового клімату – доступ підприємців до фінансових ресурсів, простота ведення справи та захист бізнесу;
  • відродження вітчизняної промисловості за світовими стандартами, впровадження інноваційних виробництв, модернізація підприємств, створення національної стратегії індустріального розвитку;
  • дієвий захист прав власника та інвестора.

Всі ці напрямки діяльності УСПП співпадають з метою та стратегію корпоративного розвитку заводу ПЛАНК Електротехнік та підтримуються його колективом.
http://uspp.ua/

Інші Новини

PLANK встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку - UNIT.City.

Cеред компаній FEGIME Ukraine відтепер - національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс.

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.