PLANK Electrotechnic – отримано перший патент на корисну модель

UDP

Одним із пріоритетних напрямків діяльності ПЛАНК Електротехнік є конструкторська винахідницька діяльність. Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії стало отримання патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін. Ідея цього винаходу з’явилася завдяки співпраці з провідними електромонтажними компаніями та впровадженню LEAN філософії в будівельній галузі України.

Патент 140507 PLANK Electrotechnic

Даний винахід є одним із ефективних способів вдосконалення монтажу електричної фурнітури, а саме – розеток, вимикачів та інших пристроїв у стіни на перегородки з гіпсокартону, магнезитових та фіброцементних плит.

Інші Новини

PLANK встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку - UNIT.City.

Cеред компаній FEGIME Ukraine відтепер - національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс.

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.