PLANK Electrotechnic – отримано перший патент на корисну модель

UDP

Одним із пріоритетних напрямків діяльності ПЛАНК Електротехнік є конструкторська винахідницька діяльність. Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії стало отримання патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін. Ідея цього винаходу з’явилася завдяки співпраці з провідними електромонтажними компаніями та впровадженню LEAN філософії в будівельній галузі України.

Патент 140507 PLANK Electrotechnic

Даний винахід є одним із ефективних способів вдосконалення монтажу електричної фурнітури, а саме – розеток, вимикачів та інших пристроїв у стіни на перегородки з гіпсокартону, магнезитових та фіброцементних плит.

Інші Новини

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.