Plank Electrotechnic: На крок ближче до Європи.

UDP

Завод PLANK Electrotechnic повністю завершив впровадження системи менеджменту якості та успішно пройшов сертифікаційний аудит Міжнародного органу з сертифікації TUV SUD (Мюнхен, Німеччина), результатом якого стало підтвердження повної відповідності вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2007. Вимоги цих стандартів охоплюють такі аспекти життєдіяльності заводу як: забезпечення ресурсами і матеріалами, навчання і підготовку персоналу, управління процесами виробництва і надання послуг, вивчення рівня задоволеності споживачів, проведення коригувальних і попереджуючих заходів у виробничому процесі, постійне вдосконалення і багато іншого.

Урочисте вручення сертифікату відбулося в виробничому цеху заводу.

International Organization for Standardization (ISO) – це міжнародна організація, яка розробляє стандарти, дотримання яких гарантує якість послуг, що надаються, або виробництва продуктів в умовах максимально ефективного використання ресурсів і мінімального впливу на навколишнє середовище.

OHSAS – це система сертифікації, яка поєднує в собі вимоги OHSAS 18001, ILO – OSH (International Labour Organization – Міжнародна Організація Праці). Стандарт OHSAS 18001:2007 є міжнародним стандартом, який діє відносно Системи менеджменту професійної безпеки та здоров’я (OH & S). OHSAS 18001 є стандартом, на базі якого проводиться перевірка Систем менеджменту професійної безпеки та здоров’я. Передумовою його розробки стала потреба міжнародних компаній в ефективній роботі з охорони праці, безпеки і здоров’я працівників. Міжнародний стандарт OHSAS 18001:2007 розроблений за активної участі національних органів зі стандартизації таких країн як, Великобританія, Японія…

Інші Новини

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.

Наразі результатом плідної співпраці конструкторів та маркетингу компанії ПЛАНК Електротехнік стало отримання першого патенту на корисну модель монтажної коробки типу МВ для порожніх стін.