Plank Electrotechnic: На крок ближче до Європи.

UDP

Завод PLANK Electrotechnic повністю завершив впровадження системи менеджменту якості та успішно пройшов сертифікаційний аудит Міжнародного органу з сертифікації TUV SUD (Мюнхен, Німеччина), результатом якого стало підтвердження повної відповідності вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 і OHSAS 18001:2007. Вимоги цих стандартів охоплюють такі аспекти життєдіяльності заводу як: забезпечення ресурсами і матеріалами, навчання і підготовку персоналу, управління процесами виробництва і надання послуг, вивчення рівня задоволеності споживачів, проведення коригувальних і попереджуючих заходів у виробничому процесі, постійне вдосконалення і багато іншого.

Урочисте вручення сертифікату відбулося в виробничому цеху заводу.

International Organization for Standardization (ISO) – це міжнародна організація, яка розробляє стандарти, дотримання яких гарантує якість послуг, що надаються, або виробництва продуктів в умовах максимально ефективного використання ресурсів і мінімального впливу на навколишнє середовище.

OHSAS – це система сертифікації, яка поєднує в собі вимоги OHSAS 18001, ILO – OSH (International Labour Organization – Міжнародна Організація Праці). Стандарт OHSAS 18001:2007 є міжнародним стандартом, який діє відносно Системи менеджменту професійної безпеки та здоров’я (OH & S). OHSAS 18001 є стандартом, на базі якого проводиться перевірка Систем менеджменту професійної безпеки та здоров’я. Передумовою його розробки стала потреба міжнародних компаній в ефективній роботі з охорони праці, безпеки і здоров’я працівників. Міжнародний стандарт OHSAS 18001:2007 розроблений за активної участі національних органів зі стандартизації таких країн як, Великобританія, Японія…

Інші Новини

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.

Представляємо вам наш новий колір «АНТРАЦИТ», виготовлений з високоякісних матеріалів з використанням технології Soft-Touch (Soft-Feel). АНТРАЦИТ неймовірно м'який і приємний на дотик, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку або квартири і доповнить дизайнерське рішення своєю елегантністю та стане незамінним елементом вашого інтер'єру. Втім, будь-який дизайн буде виграшним технічним рішенням за прийнятною ціною, якщо в ньому є українські електроустановочні вироби марки PLANK Electrotechnic.

Український союз промисловців і підприємців є потужним громадським об'єднанням, до якого приєднався і ПЛАНК Електротехнік.