PLANK Electrotechnic – Електрофурнітура професійного ступеню захисту

UDP

У січні – лютому 2020 р. в НДПКІ «МОЛНІЯ» були проведені комплексні випробування комп’ютерних та телевізійних розеток виробництва ПЛАНК Електротехнік на відповідність міжнародному стандарту EN IEC 61000-6-1:2019 Електромагнітна сумісність. А саме – в частині 6-1: «Несприйнятливість обладнання до швидких перехідних процесів \ пакетних імпульсів та сплесків напруги в житловому, комерційному середовищах та в середовищах легкої промисловості».

Успішно пройдені випробування підтвердили високий професійний рівень захисту електричного обладнання виробництва ПЛАНК Електротехнік, яке виробляється виключно в Україні.

Випробування в НДПКІ «МОЛНІЯ

Випробувальна лабораторія Науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «МОЛНІЯ» НТУ «ХПІ» та його експериментальна база (дослідно-випробувального полігону) становить об’єкт національного надбання. Вона акредитована у Національному агентстві з акредитації України на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2006 та проводить випробування технічних засобів на відповідність вимогам Технічного регламенту України з електромагнітної сумісності, зокрема технічних засобів, які застосуються на стратегічних об’єктах України.

Інші Новини

PLANK встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку - UNIT.City.

Cеред компаній FEGIME Ukraine відтепер - національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс.

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.