Електроустановчі вироби PLANK Electrotechnic представлені у двох серіях CLASSIC і NORDIC

UDP

Шановні Партнери!

PLANK Electrotechnic, національний виробник електрофурнітури (електроустановчих виробів), з радістю повідомляє Вас про початок продажів наших виробів у національній мережі торгових центрів «Епіцентр» та національній мережі декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія». Наразі наші вироби доступні у повному асортименті у більшості міст України, де вже є гіпермаркети «Епіцентр» або «Нова Лінія».

Електроустановчі вироби PLANK Electrotechnic представлені у двох серіях CLASSIC і NORDIC, які мають модульну систему та призначені для прихованого монтажу у стіні. У асортиментному ряді серій CLASSIC і NORDIC запропоновано понад 20 важливих функцій наразі у двох кольорах: білий та слонова кістка.

Ласкаво просимо до полиць з нашими виробами у найближчому до Вас гіпермаркеті «Епіцентр» або «Нова Лінія»!

Інші Новини

PLANK встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку - UNIT.City.

Cеред компаній FEGIME Ukraine відтепер - національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс.

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.