Електроустановчі вироби PLANK Electrotechnic доступні для замовлення on-line

UDP

Весь асортимент продукції PLANK Electrotechnic тепер доступний on-line покупцям на 27.ua. Тепер Ви завжди можете легко оформити замовлення 24 години на добу, 7 днів на тиждень і швидко отримати нашу продукцію та залишитися задоволеними покупкою.
Інтернет-гіпермаркет працює з доставкою в усі куточки України за допомогою транспортних компаній «Нова пошта» або «Міст Експрес», а також адресною доставкою у містах Київ та Одеса. А також Ви зможете отримати замовлення самостійно у 52 центрах обслуговування в 32 містах України.

Інші Новини

PLANK встановлено у бізнес-кампусі першого в Україні інноваційного парку - UNIT.City.

Cеред компаній FEGIME Ukraine відтепер - національний виробник електроустановчої та електромонтажної продукції PLANK Electrotechniс.

PLANK Electrotechnic отримав сертифікат відповідності та право маркування СЕ marking (Conformité Européenne) на електроустановчу продукцію власного виробництва у лабораторії SEP – BBJ.

Палітра можливостей - це сервіс, який допомагає нашим замовникам підібрати та отримати будь-який виріб з нашого асортименту відповідно до його потреб та побажань.

Нова лінія електричної фурнітури у кольорі «Базальт», яка виконана на основі унікального антимікробного композиту...

Пропонуємо абсолютно новий стандарт рішень та кольорів електричних виробів - «PRAETORIAN».

ПЛАНК Електротехнік підтвердив свій рівень управління безпекою на виробництві згідно стандарту ISО45001: 2018.

PLANK Electrotechnic запустив виробництво розподільчого боксу серії Vintage у кольорі «Карболіт». Ця серія виробів ідеально підходить як для зовнішнього монтажу розподільчих систем, так і для прокладки електричної проводки всередині будівлі, особливо для приміщень у дизайні Loft.